Notesy reklamowe i notatniki

Dodał(a): studio


Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice Warszawa Kraków Wrocław Gdańsk Poznań

Wyświetleń: 63
Napisz wiadomość

StudioKalendarzy.pl jest firmą zajmującą się produkcją i dostawą efektownych, drukowanych materiałów reklamowych. Naszymi głównymi produktami są kalendarze oraz notesy reklamowe, które wykonujemy zgodnie z życzeniem Zamawiającego.

Nasze notesy reklamowe (oferta na notesy reklamowe) to wyjątkowa i niezwykle atrakcyjna kolekcja przeróżnych wzorów, wykonywanych w ramach wszelkiego rodzaju typów notatników, które idealnie nadają się na produkty reklamowe dla każdej firmy.

W ofercie znajdują się nastepujące rodzaje notesów i notatników:
- notesy książkowe
- notatiki na spirali
- bloczki reklamowe z indywidualnym zadrukiem

Sepcjalnie dla naszych Klientów podzieliliśmy naszą ofertę na dwa działy, w których odpowiednio znajdują się notesy gotowe oraz takie, które wykonujemy na specjalne zamówienie. Każdy z oferowanych przez nas produktów może zostać wzbogacony logo zamawiającej je firmy na okładce oraz innego rodzaju znakowaniem, lecz w przypadku większych ingerencji w zawartość notesów oraz związanych z nimi dodatków, polecamy skorzystanie z oferty na indywidualne notesy reklamowe.

Notesy reklamowe, które wykonywane są na indywidualne zamówienie, to najwyższej jakości prestiżowe produkty reklamowe, które z powodzeniem mogą również być stosowane jako eleganckie upominki biznesowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz możliwościami produkcyjnymi.