Usuwanie Nieestetycznych Rozstępów Inez Leska

Dodał(a): inezleskastudioWyświetleń: 38
Napisz wiadomość

Jeżeli zastanawiałaś się nad zabiegiem upiększającym na przykład likwidacją blizn czy zmarszczek, to oferta Beauty Studio - Inez Leska jest w sam raz dla Ciebie!

Beauty Studio - Inez Leska świadczy profesjonalne usługi z zakresu kosmetologii, dzięki którym pozbędą się Państwo efektów starzenia się skóry oraz blizn czy rozstępów występujących na różnych partiach ciała.

 

Oferujemy takie usługi jak likwidacja blizn, rozstępów i zmarszczek. Zapewniamy że używamy tylko profesjonalnych, najlepszych oraz sprawdzonych metod jak i produktów. Dzięki temu nasi kontrahenci są usatysfakcjonowani.

 

Beauty Studio jest nowoczesnym i unikalnym salonem kosmetycznym na mapie Łodzi, który gwarantuje skuteczne i profesjonalne wykonanie usług z zakresu kosmetologii estetycznej.Zabiegi oferowane klientom bazują na sprawdzonych metodach oraz produktach i wykonywane są przez profesjonalny zespół specjalistów.

 

Gorąco zachęcamy na naszą witrynę www. Znajdą tam Panie większą ilość {dokładniejszych|bardziej szczegółowych|bardziej kompletnych informacji, serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt:

Usuwanie Nieestetycznych Rozstępów Inez Leska

ul. Zgierska 211

90-001 Łódź

tel: 531 271 944

bsinezleska@gmail.com

MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944

KOSMETYKA tel.507 122 787

FRYZJERSTWO tel.668 310 144

http://inezleskastudio.pl/likwidacja-usuwanie-zmarszczek-blizn-rozstepow.html