Silveris – Twój sklep z biżuterią ślubną

Dodał(a): 943452758


Cena: 51zł
Województwo: Lubelskie
Miasto: Świdnik
Telefon: 732022226

Wyświetleń: 44
Napisz wiadomość

Szukasz wyjątkowej biżuterii srebrnej? Dobrze, że tu trafiłaś! W ofercie sklepu Silveris znajdziesz nietypową i elegancką biżuterię srebrną, w tym: kolczyki srebrne, bransoletki srebrne, zawieszki, broszki oraz łańcuszki srebrne. Znajdziesz u nas biżuterię z kamieniami naturalnymi oraz cyrkonią.

Polecamy kolczyki i łańcuszki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Ciebie. Wybierz kolczyki z wyjątkowym agatem, opalem, malachitem, uleksytem, krzemieniem, turkusem czy koralem. W naszej ofercie znajdziesz także ekskluzywną biżuterię Piasek Pustyni czy Noc Kairu.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami srebrnej biżuterii (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego biżuteria z naszej oferty to wysokiej jakości srebro oraz naturalne kamienie. Przygotowaliśmy srebrną biżuterię na specjalne okazje: bale, bankiety czy imprezy okolicznościowe oraz na co dzień – do szkoły, pracy czy na zakupy w galerii handlowej.

Silveris to nietypowa biżuteria srebrna właśnie dla Ciebie! Koniecznie zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę broszkę lub ten wisiorek, który najbardziej pasuje do Ciebie.